Αγώνες κατάταξης, play-offs, play-out

 

cont

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ PLAY-OFFS & PLAY-OUT Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2019-2020

EPSA

Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  18-2-2020                  Site:       www.epsaitol.gr              mail:      Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. 

ΑΡΙΘ. ΠΡΩΤ.:    126                                     Τηλ.:   26310-28884                         Fax:     26310-25333

 

ΠΡΟΣ: Τα ποδοσφαιρικά σωματεία Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

                                                                                                                                             ΕΔΡΑ ΤΟΥΣ

 

Κύριε Πρόεδρε,

            Μετά την ολοκλήρωση της κανονικής περιόδου του πρωταθλήματος της Β’ κατηγορίας και στους τρεις ομίλους, σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα και την βαθμολογία των ομίλων των play-offs καθώς και τους αγώνες play-out, όπου χρειαστεί να διεξαχθούν, σύμφωνα με το άρθρο 25 της προκήρυξής.

PLAY-OFFS

Α.         ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ PALY-OFFS

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ

ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                 4

ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ      2

ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                              1

ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ                              0

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

2ην ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ                                         4

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                                 2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ                       1

ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ               0

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ                 4

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ          2

ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ                            1

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ              0

 

Β.         ΑΓΩΝΕΣ PLAY-OUT

Αγώνες playoutθα διεξαχθούν στον 2ο και 3ο όμιλο ως εξής

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

2ην ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Εάν στον αγώνα της 1ης αγωνιστικής νικητής αναδειχθεί το φιλοξενούμενο σωματείο (το σωματείο που κατέλαβε την καλύτερη θέση την κανονική περίοδο), ο αγώνας της 2ης αγωνιστικής δεν θα διεξαχθεί.

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                                 Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

       ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ                                                                           ΑΘΑΝ. ΛΑΥΡΑΝΟΣ

who's online

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 5 επισκέπτες και κανένα μέλος

Βρείτε μας στο Χάρτη

Επικοινωνία






Στοιχεία επικοινωνίας

 s5 logosmallΈνωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Νομού Αιτωλοακαρνανίας

 

 

 

Χαρ. Τρικούπη 43, Μεσολόγγι, 30200

τηλ: 26310 28884 - fax: 26310 25333

e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.