Ορισμός Αγώνων

 

 

 

cont

ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΓΩΝΩΝ 18-19/11/2017

soccer 02

Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ   9-11-2017                    Site:        www.epsaitol.gr                  mail:       Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.      

ΑΡΙΘ. ΠΡΩΤ.:         1629                                      Τηλ.:       26310-28884                       Fax:         26310-25333

 

ΠΡΟΣ: Τα ποδοσφαιρικά σωματεία της δυνάμεώς μας

                                                                                                                                ΕΔΡΑ ΤΟΥΣ

 

                                                                Κύριε Πρόεδρε,

Σας στέλνουμε το πρόγραμμα αγώνων από 18 έως 19/11/2017.

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  18-11-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  18-11-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  18-11-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΠΑΡΤΟΥ                               ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ   18-11-2017  ΩΡΑ  15:00

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΠΠΑΠΑ                          ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                        ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΜΠΟΥΚΑΣ                              ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  19-11-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  19-11-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  19-11-2017  ΩΡΑ  11:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  19-11-2017  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  19-11-2017  ΩΡΑ  15:00

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΥ                               ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΜΥΤΙΚΑ                                   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΚΛΑΤΟΥΝΑΣ                          ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΦΥΤΕΙΩΝ                                ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                         ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                        ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΡΙΓΑΝΗΣ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ

 

                   Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                                   Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

          ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ                                                                               ΑΘΑΝ. ΛΑΥΡΑΝΟΣ

Main Menu

Αρχικη

Η Ένωση

Πρωταθλήματα

Ποινολόγιο

Προκηρύξεις

Διαιτησία

Μικτές Ομάδες

Ανακοινώσεις

who's online

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 39 επισκέπτες και κανένα μέλος

Βρείτε μας στο Χάρτη

Επικοινωνία






Στοιχεία επικοινωνίας

 s5 logosmallΈνωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Νομού Αιτωλοακαρνανίας

 

 

 

Χαρ. Τρικούπη 43, Μεσολόγγι, 30200

τηλ: 26310 28884 - fax: 26310 25333

e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.