Ορισμός Αγώνων

 

 

 

cont

ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΓΩΝΩΝ 18-25/10/2917

soccer 02

Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  12-10-2017                Site:        www.epsaitol.gr                  mail:       Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.      

ΑΡΙΘ. ΠΡΩΤ.:   1353                                        Τηλ.:       26310-28884                       Fax:         26310-25333

 

 

ΠΡΟΣ: Τα ποδοσφαιρικά σωματεία της δυνάμεώς μας

                                                                                                                                ΕΔΡΑ ΤΟΥΣ

 

                                                                Κύριε Πρόεδρε,

Σας στέλνουμε το πρόγραμμα αγώνων από 18 έως 25/10/2017.

                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ  18-10-2017  ΩΡΑ  15:30 (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΜΠΟΥΚΑΣ                              ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  21-10-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  21-10-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  21-10-2017  ΩΡΑ  12:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ   21-10-2017  ΩΡΑ  15:30

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                          ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                         ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                  ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ                            ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                           ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΓΟΥΡΙΑΣ                                  ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                        ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣ.

                                                   ΣΑΒΒΑΤΟ  21-10-2017  ΩΡΑ  19:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ                ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ - ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  22-10-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  22-10-2017  ΩΡΑ  11:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  22-10-2017  ΩΡΑ  15:30

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΜΑΣΤΡΟΥ                               ΠΑΙΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΣΠΑΡΤΟΥ                                ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΜΥΤΙΚΑ                                   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΑΕΤΟΥ                                     ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                         ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΜΠΟΥΚΑΣ                              ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                      ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ  25-10-2017  ΩΡΑ  15:00  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

 

                   Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                                   Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

          ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ                                                                               ΑΘΑΝ. ΛΑΥΡΑΝΟΣ

Main Menu

Αρχικη

Η Ένωση

Πρωταθλήματα

Ποινολόγιο

Προκηρύξεις

Διαιτησία

Μικτές Ομάδες

Ανακοινώσεις

who's online

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 29 επισκέπτες και κανένα μέλος

Βρείτε μας στο Χάρτη

Επικοινωνία






Στοιχεία επικοινωνίας

 s5 logosmallΈνωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Νομού Αιτωλοακαρνανίας

 

 

 

Χαρ. Τρικούπη 43, Μεσολόγγι, 30200

τηλ: 26310 28884 - fax: 26310 25333

e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.